Dzienniki podróży
Tajemniczy ogród
Tuesday, 15 September 2009 00:24

Wyjmij z szuflady leżący w niej od lat mały, zardzewiały kluczyk i otwórz furtkę schowaną pomiędzy zielonymi pnączami winorośli. Tuż za nią, po drugiej stronie kamiennego muru ukryty jest tajemniczy ogród. Magiczny świat należący tylko do Ciebie i Twojej wyobraźni.

Read more...
 
Pierwszy klaps
Friday, 11 September 2009 04:32

Trzy samochody od kilku godzin jechały szutrową drogą zagubioną pośród ośnieżonych szczytów nowozelandzkich gór. W końcu kierowca pierwszego z nich zatrzymał się. Otworzył drzwi siedzącym z tyłu pasażerom i powiedział

- Panie reżyserze, jesteśmy na miejscu

Read more...
 
Mushroom
Monday, 07 September 2009 01:26

Znajdowaliśmy się na północnych krańcach wyspy południowej na jednej z przepięknych plaż parku narodowego Abel Tasman. To właśnie tutaj postanowiliśmy spędzić dwa najbliższe dni i odpocząć przed dalszą podróżą w głąb wyspy.

Read more...
 
Gryzogodziny
Wednesday, 02 September 2009 08:29

Ameryka Południowa to kraina tętniąca życiem, w której na każdym kroku spotykaliśmy pełnych energii ludzi. W miastach, wioskach, nawet na zupełnych odludziach przez cały czas ktoś nam towarzyszył a o pobycie choćby przez chwilę samemu mogliśmy co najwyżej pomarzyć. Trudno się dziwić, że pierwsze godziny spędzone w Nowej Zelandii były dla nas prawdziwym szokiem.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Licznik odwiedzin: 509176
wykonanie strony: Media Port
ostatnie wpisy
Dzienniki
napisz do nas

Kasia

Olaf
subskrybuj

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienie o najnowszych zmianach:


zobacz co słychać w sklepie