Dzienniki podróży
"Simple twist of destiny"
Monday, 31 August 2009 22:58
Samolot,  w którym opuściliśmy Amerykę Południową był wielką maszyną zabierająca na pokład ponad 300 pasażerów. Czy to przypadek, że na tyle lecących z nami osób fotel tuż obok zajął mieszkający od 9 lat w Nowej Zelandii Polak.
Read more...
 
Zmęczenie materiału
Thursday, 27 August 2009 05:05

Droga do Mendozy ciągnęła się w nieskończoność a czas płynął w tempie zdecydowanie za wolnym. Tik tak, tik tak. Minuty trwały godzinami, godziny nie miały końca. Jedynym pocieszeniem była myśl, że to już przedostatni autobus na naszej trasie. Jeszcze tylko podróż do Santiago i koniec. Żegnajcie południowoamerykańskie bezdroża!!!

Read more...
 
Steki, wino i ...
Wednesday, 19 August 2009 02:04

Kiedy wracałem z Argentyny dźwigając w plecaku butelkę wina i trzykilową patelnie do robienia steków, po głowie krążyła tylko jedna myśl. ?Muszę tam wrócić?. Teraz, po trzech latach, znów jechałem wąska drogą ciągnąca się pośród argentyńskich winnic. Czy coś się przez ten czas zmieniło...

Read more...
 
Kingsajz
Monday, 17 August 2009 18:52

W czasach gdy Photoshop był tylko marzeniem szalonych grafików a zabawa ze zdjęciami wymagała sprawnych rąk i ostrych nożyczek, fascynaci fotografii szukali miejsc, w których mogliby się artystycznie spełnić. Jednym z nich był Solar de Uyuni, największa a na pewno najwyżej położona słona pustynia świata.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Licznik odwiedzin: 509300
wykonanie strony: Media Port
ostatnie wpisy
Dzienniki
napisz do nas

Kasia

Olaf
subskrybuj

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienie o najnowszych zmianach:


zobacz co słychać w sklepie