Hotel na końcu świata
Saturday, 30 May 2009 16:47

Dojazd do hotelu na końcu świata jest bardzo prosty. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Read more...
 
Dos Ojos
Saturday, 30 May 2009 16:40

Co roku na Jukatan przyjeżdżają tysiące turystów spragnionych słońca i piaszczystych plaż. Wysiadają na lotnisku w Cancun, idą do hotelu a potem spędzają cały tydzień na słodkim nic nierobieniu. No może z wyjątkiem młodych amerykanek, które zdecydowanie chcą tu coś porobić i zapewniam że nie mówię o uprawianiu sportu.

Read more...
 
Majowie
Friday, 29 May 2009 01:45
Dawno, dawno temu, w czasach gdy małym dzieciom zakładano na głowy deseczki aby  ich głowy były wąskie i smukłe, była sobie tajemnicza cywilizacja. Przez setki lat rosła w siłę budując potężne miasta i świątynie by nagle upaść i pozostawić po sobie ruiny ukryte głęboko w sercu meksykańskiej  dżungli.
Read more...
 
Kanion del Sumidero
Thursday, 21 May 2009 14:40
Pewnego dnia zarozumiały i próżny człowiek obudził się w fatalnym humorze. Wstał, podszedł do okna i odsłonił zasłony. Przez chwilę stał w milczeniu patrząc na otaczający go za oknem krajobraz. Zieleń drzew porastających pobliskie zbocza spływała na piaszczyste plaże oceanu. Błękit nieba, poranne promienie słońca, świeży powiew wiatru, wszystko to niosło z sobą radość nowego dnia.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Licznik odwiedzin: 509169
wykonanie strony: Media Port
ostatnie wpisy
Dzienniki
napisz do nas

Kasia

Olaf
subskrybuj

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienie o najnowszych zmianach:


zobacz co słychać w sklepie